Çekmeköy Çamaşır Makinası Tamiri

Çekmeköy Çamaşır Makinesi Tamiri

Çekmeköy Çamaşır Makinesi Tamiri Nasıl Yapılır?

Çekmeköy çamaşır makinesi tamiri için oldukça geniş kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Ortaya çıkan bütün çamaşır makinesi arızalarını ortadan kaldırmak üzere sunduğumuz hizmet makinelerin daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlıyor. Uzun yıllar boyunca sunduğumuz hizmet ile birlikte edindiğimiz tecrübe sayesinde her çamaşır makinesinin arızasını çözebiliyoruz. Anında makine tamiri talebi oluşturulduğunda şirketimize bağlı olan uzman yetkiliyi göndererek sorunun tespitini yapıyoruz. Alanında uzman ve sertifikalı olan yetkili elemanımız makinenin arızasını tespit ettikten sonra direkt olarak tamiratın kaç günde yapılabileceğini söyleyecektir. Söylenen tarihler içerisinde ise bütün makine arızaları tarafımızca giderilerek bakımı yapılmış bir makine gönderilecektir.

Çekmeköy Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır makineleri günümüzde en sık kullandığımız araçlardan biridir. Genel olarak annelerin kullandığı bu makineler zaman zaman çeşitli arızalar çıkarabiliyor. Çıkan bu arızalar ise makine sahiplerini büyük maddi zararlara sürükleyebiliyor. Hal böyle olunca da makine sahipleri aldıkları çamaşır makinesinin tutarından daha fazla bir masraf bedeli ödemek durumunda kalıyor. Çamaşır makinesini tamir ettirmek istemeyen kişiler de yeniden bir makine alımına giderek daha da fazla bir ödeme yapıyor. Böylelikle de hiç olmayacak bir durum için boşuna büyük bir masrafa giriliyor.

Çamaşır Makinelerinde En Sık Görülen Arıza Tipleri

Çamaşır makinelerinde en sık görülen arızalardan biri makinenin su almaması ya da suyu aldığı gibi boşaltması durumu oluyor. Ülkemizde en sık görülen bu sorun makinenin kullanılmaz bir hale dönüşmesine neden oluyor. Bunun yanında en sık görülen arızalardan bir diğeri de tambur yatak gövdesinin arızalı ya da gevşemiş olmasıdır.  Gevşeyen yatak ise makineyi daha da zora sokuyor ve bu şekilde çalışamaz hale getiriyor. Çalıştığı zaman ise yataktan oldukça çok ses geliyor. Bu ise ev içerisinde büyük bir gürültüye neden oluyor. Çamaşır makinelerinde görülen bir diğer arızalar ise deterjan gözünden deterjan almaması ya da makine tamburunun dönmemesi şeklinde olabiliyor. Bütün bu arızalar ise makineyi çalıştıramaz hale getiriyor. Fakat arıza tiplerinin her biri çamaşır makinesi tamiri ile ortadan kalkabiliyor.

Çamaşır makinesi tamir hizmeti ve diğer servislerimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir