Klimalar günümüzde oldukça sık bir şekilde kullanılıyor. Özellikle sıcak iklim bölgelerinde ortamın ideal sıcaklığa ulaşması için tercih edilen klimalar oldukça verimli bir çalışma sağlıyor. Bunun yanında serinlemek isteyen kişiler için de vazgeçilmez beyaz eşya olarak değerlendiriliyor. Fakat klimalar zaman içerisinde çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyor. Bu sorunlar ise klimaların kullanılamaz hale gelmesini sağlıyor. Ortaya çıkan sorunların klimayı kullanmayı etkilemesi mecburen büyük masraflar ortaya çıkarabiliyor. Doğru bir tamir aşamasından geçmeyen klimalar tekrardan aynı sorunları ortaya çıkarabiliyor. Ancak profesyonel yetkili klima servisi tarafından alınan klima tamir hizmetleri klimaların çok daha uzun ömürlü şekilde kullanılmasını mümkün hale getiriyor.

Klimalarda en sık görülen sorunlar nelerdir?

Klimalarda çeşitli nedenlerden dolayı arızalar ortaya çıkabiliyor. Günümüzde ise klima kullanan kişilerin en sık karşılaştığı bu arıza tipleri klimaların kullanılmasını engelliyor. Bu arızalardan bahsedecek olursak klimanın hava üflememesini söyleyebiliriz. Bu sorun klimanın çalışmasını tamamen durduruyor. Bir diğer klima sorunu olarak fanların çalışmaması, ve soğutmanın düzgün yapılmaması klima sahiplerini büyük masraflara sürükleyebiliyor. Sistemin kısa devre yaparak kendini kapatması da en sık görülen sorunlardan oluyor. Ortaya çıkan bütün bu sorunlar ise yetkili servis aracılığı ile çözülebiliyor. Bütün arıza tespitlerinin yapılarak ilerlendiği tamirat aşaması yeni bir klima alma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Klima Servis Süreci

Şimşek Teknik Servisi olarak  klima servis hizmetinde eski yeni fark etmeksizin klimalarda görülen arızaları en iyi şekilde tespit ederek ana kaynaktan itibaren tamirat aşamalarını gerçekleştiriyoruz. Klimanızın daha sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamak adına da bütün klima bakımlarını yapıyoruz. Bizlerden talep ettiğiniz teknik destek talebi doğrultusunda ise anında yetkili elemanımızı evinize gönderiyoruz. Daha sonrasında ise yetkili elemanımız geniş bir arıza tespit işlemi yapıyor. Sorunun tespit edilmesi ve gereken tamirat işlemlerinin belirlenmesi ile birlikte çalışmalara başlıyoruz. Sizler için gereken en hızlı bir şekilde yaptığımız klima tamir işlemleri ile birlikte klimanızın daha uzun süreler boyunca kullanılmasını sağlıyoruz. Böylelikle yeni bir klima almaya gerek kalmadan mevcut klimanızı kullanabiliyorsunuz.

Klima tamir hizmeti ve diğer servislerimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Samandıra Klima Tamiri Çekmeköy Klima Tamiri Kartal Klima Tamiri