Samandıra bulaşık makinası tamiri

Samandıra bulaşık makinası tamiri

SAMANDIRA BULAŞIK MAKİNASI TAMİRİ

Samandıra bulaşık makinası tamiri ekibi bulaşık makinelerinin müşterilerimiz için öneminin farkında. Bulaşık makinaları, diğer beyaz eşyalar gibi hayatımızı mutfakta kolaylaştıran ve zamandan tasarruf ettiren harika yol arkadaşlarından biri. Çünkü bulaşık insanın olduğu her yerde bir anda birikmeye çok müsait araçlardan. Bu yüzden ihtiyacınızı belirleyerek ona göre bir bulaşık makinası almanız gerekir. Evinizde kaç kişi yaşadığınız, tahmini ne kadar bulaşık çıktığı ve kaç günde bir bulaşık yıkadığınız gibi etkenlere dikkat ederek bulaşık makinası seçimi yaparsanız kullanacağınız bulaşık makinasından da verim alırsınız. Bütçenize göre seçim yapabilir, iyi bir araştırmayla iyi bir bulaşık makinası satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bulaşık makinasının kullanım talimatını iyi okumanız gereklidir. Genelde büyük mutfak eşyalarını değil, bulaşık makinası içine koyulması gerekenleri koymanızda fayda var.

BULAŞIK MAKİNASI SU ALMADIĞI ZAMAN YAPILMASI GEREKENLER

Bulaşık makinalarında genel olarak karşılaşılan en çok sorunlardan biri makinanın su almamasıdır. Bu sorunların birçok nedeni olabilir. Ayrıca bazı parçalar da bu sorunu yaratmış olabilir. Ventil bozuk olduğu zaman makina su almaz. Bu yüzden bu sorunu yaşadığınızda ilk yapmanız gereken ventil yani su giriş valfini kontrol etmek olmalı. Pompa motoru sorun verirse makina suyu boşaltmaz. Bu büyük bir sorundur. Emniyet sivicinin bozulması da su almamaya sebeptir. Her makinada bu parça bulunmaz ama bulunan makinalarda kontrol etmek gerekir. Musluk da kontrol edilmesi gereken bir diğer parçadır. Çok basit gibi gelse de bazen musluğun açılması unutulabiliyor.

YETKİLİ SERVİS HANGİ SORUNLARI ÇÖZER

Bulaşık makinaları, az önce saydığımız birkaç sorun dışında olanlara mutlaka yetkili servisin bakması gerekir. Çünkü bulaşık makinaları elektronik aksamlı dayanıklı tüketim malları olduğu için çıkardığı arızalar genelde bir parça değişimi için olur. Bu yüzden mutlaka yetkili servisin bakması gelir. Örneğin, pompa motorları, bulaşık makinasındaki kirli suyu boşaltma görevine sahiptir. Bu parça görevini yapmıyorsa ya kısa devre yapmıyordur ya da bozulmuştur. Bu yüzden değiştirilmesi gerekir. Bunun için de gerekli yetkili servis tüm ekipmanıyla soruna müdahale ederek giderir ve sorunsuz bir şekilde bulaşık makinanızı kullanmaya devam edersiniz.

Samandıra bölgesinde bulaşık makinası tamiri için kaliteli hizmet sunan ekibimizden teknik destek almak ve hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir