Samandıra Çamaşır Makinası Tamiri

Samandıra Çamaşır Makinası Tamiri

SAMANDIRA ÇAMAŞIR MAKİNASI TAMİRİ

Samandıra çamaşır makinası tamiri ekibi çamaşır makinalarının müşterilerimiz için öneminin farkında. Kirli çamaşırlarımızı yıkadığımız, kuruduktan sonra güzel kokusunu içimize çekerek tertemiz giydiğimiz kıyafetleri temizlediğimiz evdeki yardımcılarımızdan sadece biri olan çamaşır makinaları, temizlik için mutlaka ihtiyacımız olan bir beyaz olarak karşımıza çıkıyor. Çamaşır makinalarını sadece evimizde değil, okullarda, hastanelerde, iş yerlerinde, konaklama tesisleri gibi birçok alanda sadece kıyafet değil birçok yıkanabilir eşyayı içine atabildiğimiz makinalar olara görebiliriz. İşlerimizi kolaylaştıran ve istediğimiz rengi, istediğimiz devirde yıkayabildiğimiz çamaşır makinalarını istediğimiz zaman çalıştırıp temiz kıyafetlere kavuşabiliyoruz. Ancak her dayanıklı tüketim maddeleri gibi çamaşır makinaları da belli zaman sonra sorunlar yaratabiliyor. Bunların ufak olanlarını çözebilsek de daha büyük olanları için mutlaka bir yetkili servis çağırmamız gerekiyor.

ÇAMAŞIR MAKİNASINDAKİ ÇÖZÜLEBİLİR SORUNLAR

Çamaşır makinalarında, birtakım küçük sorunlar olabilir. Bu tip durumları çözmek için internette küçük bir araştırma yaparak sorunları çözebilirsiniz. Örneğin çamaşır makinanız titreşimli bir şekilde çalışıyorsa muhtemelen ayakları gevşemiştir ya da sert bir zemine iyice dayanmıştır. Bu sorunları kendiniz çözebilirsiniz. Ya da çamaşır makinasının çekmecesinden köpükler çıkıyor olabilir. Bu durum deterjanın fazla gelmesinden kaynaklıdır. Ekstra birşey yapmadan bir iki yıkama daha yaptığınızda sorun çözülecektir. Ya da hortumunuz makinaya su taşımıyordur. Hortumu düzelterek ve yükselterek sorunu çözebilirsiniz.

ÇAMAŞIR MAKİNASINDA YETKİLİ SERVİSİN ÇÖZEBİLECEĞİ SORUNLAR

Eğer çamaşır makinanız çok gürültülü çalışıyorsa tahmini olarak tambur yataklarında arızalar oluşmuş olabilir ya da tambur yatağı genişlemiş demektir. Yetkili bir servis çağırarak, tambur yatakları sıkılır ya da motorla kasnak arasındaki kayış çıkarılarak tambur kontrol edilir. Bu şekilde sorun çözülebilir. Eğer çamaşır makinanız alttan su kaçırıyorsa, hortumlarla alakalı olabilir, hortum kopmuş, körüklü conta delinmiş olabilir. Yetkili servis gerekli kontrolleri sağlayarak, hortumu ya da körük contasını değiştirerek sorunu çözebilir. Çamaşır makinası deterjan almıyorsa, su giriş vanalarında sorun olabilir. Su giriş vanalarının değiştirilmesi gerekir. Sonra kontroller yapılarak makinanın deterjan alması sağlanır.

Samandıra  çamaşır makinası tamiri için kaliteli hizmet sunan ekibimizden teknik destek almak ve hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir