Sancaktepe Kombi Tamiri
Yazan:simsekteknik / Kombi Tamiri / / 0 Yorum

Sancaktepe Kombi Tamiri

Sancaktepe kombi tamiri nasıl yapılıyor?

Sancaktepe kombi tamiri hizmetimiz sayesinde kombinizin bütün arızalarını ortadan kaldırıyoruz. Kombinizde oluşan sorunların direkt olarak arıza tespitini yaparak en kısa sürede kombinizi kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz. Uzun yıllardır verdiğimiz kombi tamiri hizmetimiz sayesinde bütün kombi türleri için tamirat yapabiliyoruz. Bünyemizde bulunan eğitimli uzman yetkili elemanlarımız ile birlikte tamir işlemlerini anında gerçekleştiriyoruz. Evinize gönderdiğimiz yetkili eleman sayesinde kombinizin arıza tespitini yapıyoruz. Daha sonrasında ise ortaya çıkan arızalar için en uygun çözüm yollarını ve tamiratın ne kadar süreceğini sizlere bildiriyoruz. Kombi tamiratı ile ilgili detayları sizlere ilettikten sonra ise tamamen profesyonel şekilde kombi tamirinizi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle kombi için harcayacağınız masrafı çok daha düşürüyoruz.

Sancaktepe kombi tamiri

Kombiler artık her evin içerisinde bulunuyor ve evlerin daha sıcak kalmasını sağlıyor. Daha öncesinde soba benzeri ısınma araçlarını kullanırken geçiş yaptığımız kombiler ev içerisinde sadece ısınmayı sağlamakla kalmayarak sıcak su da veriyor. Böylelikle duşta ya da mutfakta sıcak su kullanabiliyoruz. Fakat günün her anında kullandığımız bu kombiler bazen hiç istemediğimiz arızalar çıkarabiliyor. Ortaya çıkan bu arızalar ise kombimizi kullanmamızın önüne geçiyor. Çeşitli nedenlerden dolayı oluşan bu arızalar kombinin kullanılamaz hale dönüşmesine yol açabiliyor. Eğer doğru bir tamirat işlemi uygulanmaz ise yeni bir kombi almak durumunda kalabiliyoruz. Böylelikle de daha fazla masraf içerisine giriyoruz.

Kombilerde en çok karşılaşılan arıza tipleri nelerdir?

Kombilerde zaman içerisinde çeşitli arıza tipleri oluşabiliyor. Kombinin kullanım tarzından ya da yanlış takılmasından kaynaklanan bu arızalar hem kombi bozulmasına hem de ortamdaki kişileri tehlikeye atmasına neden olabiliyor. Doğalgaz ile çalışan bu kombilerin herhangi bir gaz kaçağı yapması ile insanları tehlikeye atması gerçekleşebiliyor. En sık karşılaşılan arızalardan olan gaz kaçağı ise ölümle sonuçlanabiliyor. Bunun yanında kombinin kendini kapatması, derece ayarının bozulması ya da suyu ısıtmaması gibi daha pek sorun olabiliyor. Hepsi için de teknik servis bulunarak sorunlar çözülebiliyor. Daha farklı arıza sonuçları ile karşılaşmadan direkt olarak bütün sorunlar teknik servis ile ortadan kalkıyor.

Kombi tamir hizmeti ve diğer servislerimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir