Sarıgazi Buzdolabı Tamiri

Sarıgazi Buzdolabı Tamiri

SARIGAZİ BUZDOLABI TAMİRİ

Sarıgazi buzdolabı tamiri ekibi buzdolabı makinelerinin müşterilerimiz için öneminin farkında. Buzdolaplarımız, yaşamımıza devam etmemiz adına beslenmemiz için ihtiyacımız olan en önemli araçlardan biri. Günün her öğünü için gerekli tüm malzemeyi buzdolabında saklıyoruz. Bunun yanı sıra yaptığımız yemekleri, tatlıları, hatta kış için hazırladığımız sebzeleri buzdolabının dondurucu kısmında saklayabiliyoruz. Buzdolapları olmasaydı, işimiz ne kadar zor olurdu sorusunu düşündüğünüzde bile içinizi mutlaka bir ürperti kaplıyordur. Bu yüzden beslenmenın doğru devam etmesi adına buzdolapları hayatımızda önemli yer kaplıyor. Hacim olarak da büyük olan ve yer kaplayan bir beyaz eşya türü olan buzdolapları belki de uzun yıllar yerinden hiç oynatılmıyor. Bu yüzden arıza verme oranı düşük de olsa bazı uygulamalarla buzdolabının doğru çalışması gerekiyor. Örneğin, yetkili servislerin uyarısı, özellikle sıcak yaz aylarında buzdolabının biraz daha öne çekilerek çalışması ve arkasına bir büyük plastik şişede su koyulmasıdır. Bu şekilde buzdolabı daha rahat çalışabilir.

BUZDOLABI SORUNLARI NELERDİR?

Genelde en çok yaşanan ve şikayet edilen sorunların başında, buzdolabının soğutma yapmaması gelir. Bu durum genellikle elektrik akımlarından kaynaklı olur. Buzdolabındaki röleler, kendilerini fazla gelen elektrik akımlarına karşı koruduğu için soğutma yapmadığı zamanlar olabilir. Bir başka sorunda alt ve üst tarafların ayrı ayrı soğutmama şikayetleridir. Bu durumda su tahliyesi yapan hortumlar kontrol edilmeli, içlerinde kalan pislikler temizlenmelidir. Bu sayede buzdolabınız sorunsuz çalışacaktır. Buzdolabının altı karlama probleminde de sorun genelde radyatörlerden kaynaklanır. Radyatörler temizlenerek bu sorun çözüme kavuşturulmuş olur.

BUZDOLABI YETKİLİ SERVİSLERİ

Buzdolapları yerinden kaldırılmadan çözümleri yapılması gereken beyaz eşyalardandır. Çünkü buzdolabını taşımak hem çok yorucu olacaktır hem de boşaltması ve buzdolabı olmadan geçirilen günler ciddi sıkıntılar yaratacaktır. Bu yüzden sorunların yerinde çözümü için uzman yetkili servisler çağırılmalıdır. Yetkili servis, önce analizini yaparak sorunu bulur ve çözümünü sağlamaya başlar. Gerekli teçhizat servisin her zaman yanında bulunmalıdır. Bu sayede hızlı bir şekilde arızaları gidererek buzdolabının tekrar çalışmasını sağlayacaktır. Uzman bir servis gerekli sorunların hepsini daha önce çözdüğü için bu konuda yetkinleşmiştir ve sorunları hemen anlayarak çözüm bulur hale gelmiştir.

Sarıgazi buzdolabı tamiri için kaliteli hizmet sunan ekibimizden teknik destek almak ve hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir